Немає ліків і медиків: коронавірус лютує на окупованій території Луганської області

Аби уникнути ризиків, КПВВ "Станиця Луганська" вирішили закрити.

Немає ліків і медиків: коронавірус лютує на окупованій території Луганської області

"Станиця Луганська" – єдиний пункт пропуску, який діяв на лінії розмежування з окупованими територіями, не працюватиме щонайменше два тижні. Усе через спалах коронавірусу на окупованій частині Луганської області. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

За словами місцевих мешканців, на окупованій території аптеки порожні, а кількість хворих зростає.

Аби уникнути ризиків, КПВВ вирішили закрити. Адже є інформація, що опорні лікарні Луганщини вже забиті хворими на COVID-19 пацієнтами.

"Окупаційна "влада" РФ не спроможна впоратитися з поширенням COVID-19, і в нас є інформація, що там не вистачає медичного персоналу", – розповіла речниця Луганського прикордонного загону Неля Доценко.  

Мешканка тимчасового окупованого Стаханова Наталія Бойко підтверджує – ситуація складна.

"Медичних препаратів немає, жодних противірусних в аптеках, нічого. Хоспіс розформували і приготували для пацієнтів з коронавірусом", – каже Наталія.

Читайте також:

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie