Не виходити на вулиці і не приймати гостей: Британія зачиняється на новий суворий карантин

Дата публікації
Перегляди
6185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не виходити на вулиці і не приймати гостей: Британія зачиняється на новий суворий карантин

Фото: Associated Press

Нові суворі обмеження починають діяти від 6 січня.

У Великій Британії вводять третій національний карантин через погіршення ситуації з новим штамом коронавірусу. Нові суворі обмеження починають діяти від опівночі 6 січня.

Про це заявив британський прем'єр Борис Джонсон, пише The Sun.

Прем'єр Британії пояснив, якщо зараз не вжити рішучих заходів, критична ситуація може спіткати систему охорони здоров'я вже за 21 день. Новий карантин триватиме щонайменше до середини лютого. Втім, Джонсон очікує, що ситуація може покращитися після вакцинації великої кількості людей.

"Це в кінцевому підсумку дозволить нам зняти багато з обмежень, які ми терпіли так довго... Новий варіант вірусу поширюється дуже швидко. Очевидно, що необхідний третій національний локдаун", - заявив Джонсон.

Зокрема, в Англії діятиме сувора вимога не виходити з дому. Виключення лише похід за продуктами, фізичними вправами чи для надання допомоги або для догляду за людьми. Також британців закликають працювати з дому.

Усі школи та університети Англії вже від завтра,5 січня, переходять на дистанційну роботу. Відвідувати школу зможуть діти працівників ключових професій. Зі слів Джонсона, хоч влада і розуміє всі незручності пов'язані із закриттям шкіл, але вони не є безпечними для дітей.

"Боюся, що закриття шкіл тепер неминуче, і тому це має бути частиною національного плану подальших обмежень", - сказав Джонсон.

Крім того, подовжується заборона на роботу магазинів, які пропонують не предмети першої необхідності; ресторанів, пабів і кафе.

До слова, у Британії вже понад п'ять днів поспіль добовий приріст хворих на коронавірус перевищує 50 тисяч. Такі показники є майже вдвічі більшими за ті, про які в країні повідомляли два тижні тому. 

Як повідомлялося, 20 грудня Велика Британія заявила про появу нового штаму мутованого коронавірусу "VOC – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники. За словами прем’єр-міністра Бориса Джонсона, вірус може бути на 70% більш заразним. 

Наступна публікація