Не на дороги: куди, на думку українців, потрібно спрямувати кошти з коронавірусного фонду

Не на дороги: куди, на думку українців, потрібно спрямувати кошти з коронавірусного фонду

Фото: УНІАН

48% навпаки - підтримують виділення коштів на це з фонду.

Половина українців (50%) не підтримують виділення коштів з фонду боротьби з COVID-19 на будівництво доріг.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 15-17 листопада. 

"Абсолютна більшість опитаних вважають потрібним першочергово направити кошти зі спеціального фонду боротьби з коронавірусом на закупівлю засобів захисту для лікарів, облаштування лікарняних ліжок медичним киснем, закупівлю ліків і обладнання для лікарень, доплати лікарям і залученим особам до боротьби з коронавірусом, збільшення тестування на коронавірус", - повідомляє "Рейтинг".

Зазначається, що найменше опитані підтримують використання коштів спеціального фонду боротьби з коронавірусом на будівництво доріг (тут думки розділились: 48% підтримують виділення коштів на це з фонду, а 50% – не підтримують). 

Натомість виділення коштів фонду на будівництво мобільних госпіталів вважають за потрібне 81%, (15% не потрібним), компенсації підприємцям за вимушений простій через карантинні обмеження – 81% (17% проти).

"Рейтинг" провів опитування серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Метод опитування: телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше від 1,8%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про карантинні настрої українців та ставлення до карантину вихідного дня.

Дмитро Разумков: в Україні не буде коронавірусного фонду наступного року

Дмитро Разумков: в Україні не буде коронавірусного фонду наступного року

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація