"Не на часі:" мер Черкас знову виступив проти посилення карантину в місті

"Не на часі:" мер Черкас знову виступив проти посилення карантину в місті

Фото: УНІАН

Бондаренко, вважає, що на фоні зниження кількості хворих на коронавірус, локдаун недоцільний.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко виступив проти впровадження в місті жорсткого карантину, який діятиме від 8 до 24 січня на всій території України. На думку міського голови, посилення обмежень у Черкасах наразі "не на часі", оскільки ситуація з коронавірусом контрольована.

Про це очільник Черкас заявив у своєму відеозверненні у Facebook.

Бондаренко заявив, що у Черкасах немає великих скупчень людей і кількість хворих на коронавірус контрольована. Натомість, він висловив думку, що в Києві після новорічних святкувань будуть фіксувати високі показники інфікованих.

"На фоні зниження хворих така, яка відбувається зараз, я вважаю, що запровадження локдауну не на часі. Тому що, дійсно, ми бачили пік хворих перед Новим роком, зараз - спад, але думаю, що у Києві знову буде пік, бо всі ми бачили, що відбувалося на новорічні свята на Софіївській площі, це карантином важко назвати. Що ж стосується таких міст, як Черкаси, я вважаю, життя йде своїм шляхом тут, немає великих скупчень людей, кількість хворих контрольована", - заявив мер Черкас.

Міський голова Черкас уточнив, що від понеділка, 11 січня, влада міста буде планувати: "що робити та як жити в цих умовах".

Нагадаємо, раніше не вводити посилений карантин від 8 січня вирішила влада Тернополя. Це рішення аргументували, зменшенням кількості хворих на коронавірус.

До слова, у МОЗ виступили проти перенесення локдауну. Максим Степанов заявив, що жорсткий карантин у січні допоможе уникнути "локдауну" до весни й навесні.

Детально про те, що буде заборонено і дозволено у січні в Україні, читайте у спеціальному матеріалі.

Від січня на українців чекає повний локдаун

Від січня на українців чекає повний локдаун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація