"Не можу їх вигнати": у поліції показали, як столичні ресторани порушують карантин вихідного дня

"Не можу їх вигнати": у поліції показали, як столичні ресторани порушують карантин вихідного дня

Фото: УНІАН

У Києві правоохоронці закрили два ресторани та розпочали кримінальне провадження щодо спорткомплексу.

У суботу, 14 листопада, київські поліціянти склали адмінпротоколи на два столичні ресторани, а також розпочали кримінальне провадження щодо спорткомплексу у зв'язку із порушенням карантину вихідного дня

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції Києва.

"Правоохоронці під час рейдів встановили факти порушення карантинних обмежень в ресторанах "Хлібний" та "Редкая птица". Поліцейські припинили роботу закладів, вивели всіх відвідувачів", - розповіли в поліції. 

В одному із закладів пояснили, що працюють "на винесення". Однак, на запитання поліціянтів щодо відвідувачів, які сидять за столиками у приміщенні, відповіли, що "не можуть їх вигнати".

Зазначається, що щодо закладів склали адмінпротоколи за статтею щодо порушення правил карантину, санкція якої передбачає до 34 тисяч гривень штрафу.

Окрім того, співробітники поліції заявили про роботу в звичайному режимі спортивного коплексу "5 елемент" у Подільському районі.

"Поліцейські попередили адміністрацію про адміністративну та кримінальну відповідальність, однак, у відповідь почули відмову припинити роботу і впустити поліцейських у приміщення", - розповіли правоохоронці. 

На спорткомплекс склали адмінпротокол. Окрім того, розпочато кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням. Власникам загрожує від 17 тисяч гривень штрафу до трьох років позбавлення волі. 

Як повідомлялося, у суботу, 14 листопада, від 00:00 в Україні почали діяти посилений загальнодержавний карантин та карантин вихідного дня. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів 11 листопада.

Посиленні обмеження для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19 будуть чинними щонайменше до 30 листопада 2020 року. 

Карантин вихідного дня: чи дотрималися заборон українці

Карантин вихідного дня: чи дотрималися заборон українці

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація