"Не можу повірити, що ця хвороба зачепила і мою родину": у Тернополі від коронавірусу померла вчителька

"Не можу повірити, що ця хвороба зачепила і мою родину": у Тернополі від коронавірусу померла вчителька

фото / Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка

Від COVID-19 померла вчителька української гімназії ім. Франка Галина Слюзар.

У Тернополі від коронавірусу померла вчителька Галина Рудольфівна Слюзар. Жінка працювала в українській гімназії ім. Івана Франка з 1989 року. У четвер, 15 жовтня, життя її обірвалось.

Про смерть Галини Слюзар повідомила її родичка Марія Милян на своїй сторінці у Facebook.

“Не можу повірити, що ця страшна і підступна хвороба зачепила й мою родину. Сьогодні померла моя дорогенька двоюрідна сестричка Галя. Померла від хвороби, яку ми не сприймаємо по-справжньому. Болить не далеко, болить близько, і розриває серце від того, що тебе вже немає серед нас", — написала Марія Милян.

Не можу повірити, що ця страшна і підступна хвороба зачепила і мою родину. Сьогодні померла моя дорогенька двоюрідна...

Опубліковано Марією Милян Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Про смерть колеги повідомили і в гімназії.

"Раптово обірвалося життя прекрасної людини, доброї і мудрої наставниці, педагога з великої літери, знаної в місті й області вчительки української мови і літератури Галини Рудольфівни Слюзар. Шановна Галино Рудольфівно, Ви тепер будете ангелом в Небесній Канцелярії, а ми пам'ятатимемо все, чого Ви нас навчили", — йдеться у повідомленні гімназії у соцмережі.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я заявляють, що у Європі почалася друга хвиля коронавірусу і вона стане більш смертоносною — смертність може зрости у 4-5 разів у порівнянні з квітневими показниками.

Повʼязані теми:

Наступна публікація