Не метро: названо найбільше джерело інфікування коронавірусом

Не метро: названо найбільше джерело інфікування коронавірусом

Фото: УНІАН

Рубан припускає, що спалах коронавірусу буде майже у всіх родинах після свят.

Джерелом поширення коронавірусу після новорічних свят можуть стати родичі. Адже через обмежувальні заходи масового інфікування COVID-19 в розважальних закладах і місцях громадського харчування вдасться уникнути, а сімейних контактів - ні.

Про це заявив очільник Держспоживслужби Києва Олег Рубан в коментарі "РБК-Україна".

На думку Рубана, наразі людям слід бути вкрай уважними до сімейних контактів. Оскільки саме на свята - це може стати осередком коронавірусу.

"У ресторанах в нас впровадженні всі обмежувальні заходи, там не буде широкого поширення інфекції. Це будуть не ті масштаби, які можуть призвести до сплеску захворюваності. Основна увага - це родинні захворювання. Це буде майже 100% у родинах", - сказав Рубан.

До слова, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко наголосив, що цього року на новорічні свята передусім варто утриматися від поїздок до літніх рідних, адже вони перебувають у зоні ризику зараження коронавірусом. Крім того, у старших осіб, віком від 60 років, COVID-19 має важчий перебіг. Ляшко закликав українців зустрічати Новий рік та Різдво в колі близьких, з якими відбувається щоденне спілкування. 

Нагадаємо, в інтерв'ю ТСН.ua головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко розповів, чому локдаун запровадять наступного дня після Різдва, і припустив, що після новорічних свят може відбутися сплеск хворих на коронавірус.

Також головний санітарний лікар України спрогнозував, що в Україні коронавірус, а відповідно і карантин, імовірно підуть на спад у травні 2021 року. Цьому має сприяти, передусім, вакцинація населення. Також це пояснюється сезонністю вірусу.

Віктор Ляшко ексклюзивно розповів про перспективи січневого локдауну в Україні

Віктор Ляшко ексклюзивно розповів про перспективи січневого локдауну в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація