"Не хворів на коронавірус": у Дніпрі розповіли про померлого пацієнта, в якого підозрювали COVID-19

"Не хворів на коронавірус": у Дніпрі розповіли про померлого пацієнта, в якого підозрювали COVID-19

Фото: pixabay.com

Чоловік у важкому стані потрапив до лікарні через тиждень після того, як повернувся з Єгипту.

У 45-річного чоловіка, який помер у міській лікарні Дніпра, нову коронавірусну інфекцію не виявили. 

Причиною смерті стала пневмонія, повідомили в Дніпропетровській ОДА.

"Хворий займався самолікуванням та несвоєчасно звернувся до лікарів. Наразі перевіряють, чи був він інфікований на грип типу А, - розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. - Лікарі боролися за життя чоловіка до останнього, проте врятувати не вдалося. На жаль, він занадто пізно звернувся за меддопомогою. Нарешті маємо результати лабораторного дослідження: COVID-19 у взятих зразках не виявлено".

Як повідомлялося, мешканець Дніпропетровської області нещодавно повернувся з Єгипту. Він мав погане самопочуття, але до медиків звернувся лише через тиждень після приїзду - 24 березня. У лікарні у хворого діагностували пневмонію. Пацієнт був у важкому стані. 

Нагадаємо, що в Україні заражених коронавірусом вже майже півтори сотні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація