"Не бачу жодного локдауну": інфекціоністка наполягає на жорсткіших обмеженнях

Дата публікації
Перегляди
6579
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не бачу жодного локдауну": інфекціоністка наполягає на жорсткіших обмеженнях

Фото: Associated Press

В Україні від 8 до 24 січня триває локдаун.

Січневий локдаун в Україні, який триває від 8 до 24 січня, повинен бути більш жорстким.

Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловила інфекціоністка Ольга Голубовська.

Водночас вона скептично висловлюється про нинішні обмежувальні заходи після посилення карантину.

"Чесно кажучи, я не надто ходжу магазинами. І дивлюся, і взагалі не бачу жодного локдауну. У чому він виражається? У метро їздять. Я приходжу додому, відкриваю телефон і бачу, що натовпи народу всюди: Буковель, метро, магазини... Але якусь роль він грає", — наголосила Голубовська.

За її словами, такий посилений карантин повинен тривати щонайменше три тижні. Інфекціоністка зауважує, що статистика захворюваності на коронавірус "не відповідає нічому". Крім того, люди, навіть із симптомами інфекції, нерідко "не хочуть заморочуватися" і не звертаються за медичною допомогою.

Між тим Голубовська каже, що весняний локдаун був ефективним, бо "зіграв на благо нашій країні", яка не була готова до пандемії, як і інші держави. 

"Вже неодноразово говорила, що клініцисти, як я, завжди будуть за обмежувальні заходи. Ми в цьому плані необ'єктивні, зі зрозумілих причин. У будь-якому разі знижується кількість пацієнтів, і у нас полегшується життя", — наголошує Ольга Голубовська.

Як повідомлялося, уряд ухвалив рішення про посилення карантину в Україні від 8 до 24 січня включно. Відповідну постанову Кабмін затвердив під час позачергового засідання 9 грудня 2020 року. Також вона передбачає і подовження режиму надзвичайної ситуації та дії обмежень "помаранчевої зони", які діють і зараз, до 28 лютого. 

Як в Україні дотримуються правил локдауну і які курйози сталися

Як в Україні дотримуються правил локдауну і які курйози сталися

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6579
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація