Найменший показник з лютого: у Південній Кореї обговорюють пом'якшення карантину проти коронавірусу

Найменший показник з лютого: у Південній Кореї обговорюють пом'якшення карантину проти коронавірусу

Фото: Associated Press

За добу від ускладнень COVID-19 в країні померли троє пацієнтів.

У понеділок, 13 квітня, Південна Корея повідомила про ще 25 випадків нової коронавірусної інфекції

Це найменший добовий приріст від 19 лютого, коли в країні спалахнула інфекція. Про це із посиланням на Корейські центри контролю та профілактики захворювань повідомляють АР та портал Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу. 

Водночас, за добу в Південній Кореї від ускладнень COVID-19 загинули троє пацієнтів.

Загалом від початку спалаху на нову коронавірусну інфекцію у Південній Кореї захворіли 10 537 людей. 217 пацієнтів померли від ускладнень COVID-19, тоді як понад 7,3 тисяч осіб одужали та виписалися з медзакладів. Також повідомляється, що  щонайменше 929 пацієнтів прибули з-за кордону та заразилися за межами країни.

Сьогодні прем'єр-міністр Південної Кореї Чунг Се Гюн заявив про процес обговорення нових карантинних правил, які дозволять людям брати участь у "певних рівнях економічної та соціальної активності", але при цьому дотримуватися дистанції. 

Раніше корейські вчені заявили, що виявили нову властивість у коронавірусу COVID-19. Виявилося, що він може "оживати" у пацієнтів, які вже вилікувалися. 

Спалах почався у місті Тегу, де підтвердили близько 8 тисяч випадків коронавірусу. Влада стверджує, що “суперпоширювачем” інфекції територією країни стала членкиня "Церкви Ісуса Шінчонджі". Що про це відомо – читайте у матеріалі ТСН.ua.

У лютому Південна Корея була однією з найбільш уражених новим коронавірусом країн, нині ж у світі за кількістю інфікованих вона на 19-му місці. Уповільнити поширення інфекції допомогло масове тестування, суворі карантинні заходи, а також обмеження на в'їзд іноземців. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація