"Найбільше досягнення від весни": Шмигаль оцінив перші результати карантину вихідного дня

"Найбільше досягнення від весни": Шмигаль оцінив перші результати карантину вихідного дня

Фото: УНІАН

Активність українців у великих містах під час карантину вихідного дня знизилась.

Карантин вихідного дня дозволив знизити активність українців в суботу та неділю, зокрема, зменшив їхнє пересування та контакти. Громадяни під час пройдешніх вихідних масово залишалися вдома, а тому їхня активність у великих містах зменшилася майже на 19%.

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль під час звіту у Верховній Раді 17 листопада.

Зі слів голови уряду, карантин вихідного дня показав вже позитивний результат, оскільки пересування людей було найменшим від весни, коли діяв жорсткий карантин.

"За даними РНБО, активність громадян у великих містах з населенням понад 100 тисяч в суботу знизилась майже на 19%, в неділю на 27%. Тобто люди банально залишились вдома і це зменшило мобільність. Це ми бачимо за даними мобільних операторів. Це було найбільше досягнення і найменше пересування людей від весни, коли діяв жорсткий карантин. Це означає, що карантин вихідного дня дає свої результати", - висловився Шмигаль.

Нагадаємо, уряд 11 листопада ухвалив рішення про запровадження в Україні від 14 до 30 листопада жорсткого карантину вихідного дня та посилення загальнодержавного карантину для боротьби зі стрімким поширенням COVID-19. Працюють наразі у вихідні продуктові магазини, транспорт, АЗС, СТО, аптеки, заклади, які надають фінансові послуги, й оператори поштового зв'язку. 

Проте таке рішення Кабміну обурило підприємців і у багатьох містах відбулися протести з вимогою дозволити їм працювати. Міська влада деяких міст підтримала бізнес і виступила проти карантину вихідного дня. У Кабміні, своєю чергою, попередили мерів про штрафи за відмову посилювати обмеження на вихідних.

Читайте також:

Степанов застеріг уряд, що скасування карантину вихідного дня може обернутися на колапс

Степанов застеріг уряд, що скасування карантину вихідного дня може обернутися на колапс

Повʼязані теми:

Наступна публікація