Навчання під час пандемії: як працюють школи у Львівській області і чого очікувати далі

Дата публікації
Перегляди
719
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Навчання під час пандемії: як працюють школи у Львівській області і чого очікувати далі

Фото: УНІАН

У деяких навчальних закладах вже почалися канікули.

Коронавірусна інфекція не вщухає у Львівській області. Так, на ранок 15 жовтня в регіоні COVID-19 підтвердили ще у 331 особи, з яких 94 – мешканці Львова. На сьогодні в обласному центрі вісім шкіл працюють на дистанційному навчанні. Ще двадцять – по області.

Про це йдеться у випуску "Сніданку з 1+1". 

Зокрема, у 2-й гімназії в Трускавці на дверях висить оголошення, що від сьогодні, 15 жовтня, тут канікули. Освітяни дослухались рекомендацій Міносвіти – уроків у начальному закладі не буде до 30 жовтня.

Як передає кореспондент ТСН Петро Кузик, батьки школярів не в захваті від того, що можливо доведеться вчитися з дому. Про те, що краще ходити до школи кажуть навіть і діти. Проблема в тому, що не у всіх учнів є можливість навчатися дистанційно.  Комусь доводиться для цього брати телефони у батьків, а у когось – поганий інтернет, ловити його потрібно у дворі.

Вчитися дистанційно чи йти на канікули і з якого числа – кожна ОТГ вирішує самостійно. Що буде по всій Львівській області – має вирішити сьогодні спеціальна комісія. Утім, у Львівській області у більшості шкіл 15 жовтня уроки ще є.

"Ми будемо рекомендувати канікули не з 15 жовтня, а з 19-го по 1 листопада, 2 листопада діти підуть до школи, якщо ситуація не погіршиться, і вузи будемо рекомендувати перевести на дистанційне навчання", – заявив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Що буде після канікул у Львівській області – дистанційне чи стаціонарне навчання, наразі ще невідомо. В ОДА пояснили, що відповідне рішення будуть ухвалювати 30 жовтня, зважаючи на епідемічну ситуацію на той момент. Якщо область опиниться в помаранчевій зоні – навчання відбуватиметься за змішаною формою. Якщо ситуація буде критична, то до класів діти після канікул ще не повернуться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Харковом дитсадки і школи переходять на дистанційне навчання через поширення коронавірусу.

Керівник Міносвіти Сергій Шкарлет, розказав, що буде з навчанням у школах та вишах найближчим часом

Керівник Міносвіти Сергій Шкарлет, розказав, що буде з навчанням у школах та вишах найближчим часом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
719
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація