Нардеп від "СН" прокоментував запрошення голови Львівської ОДА відвідати реанімацію після слів про "вигаданий" COVID-19

Нардеп від "СН" прокоментував запрошення голови Львівської ОДА відвідати реанімацію після слів про "вигаданий" COVID-19

Фото: УНІАН

Свою позицію Юрій Камельчук не зміг пояснити чітко.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук, який назвав коронавірус нібито "вигаданою хворобою" і якого через це голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький закликав прийти до реанімації та "подивитися в очі" медикам і тим, хто хворіє, бачив це запрошення, але реагувати на нього не буде ніяк.

Про це він сказав в коментарі ZAXID.NET, у середу, 16 грудня, пише видання.

Як зазначає ЗМІ, свою позицію нардеп не зміг пояснити чітко, заявивши, що Козицький нібито ігнорує роботу з округом №124, виборці якого обрали Камельчука депутатом ВРУ.

"Я взагалі не сприймаю його роботу голови ЛОДА. Його реакція часто запізніла. Він ігнорує роботу з моїм округом (124 округ Львівщини, що охоплює місто Червоноград, Сокальський та частину Кам’янка-Бузького району. — Ред.). Йдеться про проблеми з шахтами, заборгованості із зарплат шахтарям, проблеми з інфраструктурою. Тож я не реагуватиму на те, що він написав чи за нього написали, бо він сам не пише. А щодо коронавірусу, то я пояснив свою позицію під час ефіру на каналі "Україна 24", – цитує Камельчука ЗМІ.

Нагадаємо, раніше народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук заявив, що не довіряє жодній у світі вакцині від коронавірусу, оскільки, на його переконання, COVID-19 нібито "вигадана" хвороба. Також нардеп заявив, що витрати на закупівлю вакцин — нібито "пастка".

Пізніше Камельчук дещо змінив свою думку щодо COVID-19, але вважає, що статистикою із захворюванням, мовляв, маніпулюють на світовому рівні. Нардеп заявив, що вже вірить у хворобу і в те, що коронавірусом інфікуються люди. Водночас він не відходить від своєї позиції й далі твердить, що ще 2015 року про коронавірус знали в одній із африканських країн і деякі турагентства вже не рекомендували туди їхати.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
929
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація