Нардеп пояснив, чому в Україні запровадили жорсткий карантин навесні, попри відсутність великої кількості хворих на COVID-19

Нардеп пояснив, чому в Україні запровадили жорсткий карантин навесні, попри відсутність великої кількості хворих на COVID-19

Серед хворих на коронавірус українців госпіталізовано менш як 12%, каже Михайло Радуцький.

В Україні у березні запровадили жорсткий карантин для того, щоб дати змогу підготуватися медичній системі до пандемії коронавірусу.

Про це заявив 8 жовтня народний депутат від "Слуги народу", голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації, меддопомоги та медстрахування Михайло Радуцький в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу". 

"У березні Україна не мала взагалі COVID-19. Карантинні заходи були застосовані, щоб дати можливість системі охорони здоров'я зібрати свої сили, потужність. Що відбувалося? Якби ми мали в березні 5 тисяч хворих чи 2 тисячі хворих, як ми маємо сьогодні, то оце був би колапс", - сказав він.

Нардеп також зазначив, що зняті на відео черги швидких до лікарень у Києві утворюються через обробку медичних автівок. 

"Що стосується черг – швидкі стоять в чергах в Ізраїлі, в Італії. Бо коли швидка приїжджає, то на здачу хворого витрачає не менше, ніж 3-5 хвилин - це якщо хворий в нормальному стані і якщо вже є встановлений діагноз", - зазначив Радуцький.

За його словами, серед хворих на коронавірус українців госпіталізовано менш 12%.

"Це 24 тисячі госпіталізованих. На початку пандемії у нас було 300 реанімаційних ліжок в інфекційних лікарнях. Сьогодні ми маємо три тисячі", - додав Радуцький.

Нагадаємо, кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на 5 397 нових випадків — це новий коронавірусний антирекорд в Україні. Станом на 20:00 8 жовтня відомо про 244 734 хворих у країні. Кількість летальних випадків сягнула 4 690. Кількість одужалих становить уже 108 233. 

Михайло Радуцький: у березні коронавірусного колапсу в Україні не було

Михайло Радуцький: у березні коронавірусного колапсу в Україні не було

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація