Надзвичайний стан у Португалії та обов'язкові маски у Німеччині: Європа посилює карантин через коронавірус

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Надзвичайний стан у Португалії та обов'язкові маски у Німеччині: Європа посилює карантин через коронавірус

Фото: Associated Press

Загалом у світі кількість недужих наближається до 38,5 млн інфікованих.

Комендантська година у Парижі та надзвичайний стан у Португалії: Європа масово посилює карантин через коронавірус. Загалом у світі кількість недужих наближається до 38,5 млн інфікованих.

До яких заходів у Європі вдаються знову, аби протистояти коронавірусу, - у сюжеті ТСН.Ранок.

Від 22:00 до 6:00 на вулицю зась - це нове правило, за яким аж до 1 грудня житиме Париж та ще вісім регіонів Франції. Комендантська година охопить найбільші міста. Загалом йдеться про 18 мільйонів людей. Франція оголосила надзвичайний стан у галузі охорони здоров'я. Влада наголосила, саме жорсткий карантин може обмежити поширення вірусу.

"Наша мета - зменшити приватні контакти, які є найбільш небезпечними. Ті моменти, коли ми розслабляємося, коли перебуваємо поза родинним колом, - це моменти, коли ми можемо заразитися, бо перебуваємо надто близько один до одного протягом певного часу", - каже французький президент Емануель Макрон.

Коронавірусна пандемія: кількість хворих у світі наближається до 38,5 мільйона

Коронавірусна пандемія: кількість хворих у світі наближається до 38,5 мільйона

Про те, що карантин ставатиме жорсткішим, громадян попереджає й канцлерка Німеччини Ангела Меркель. В країні обмежуть роботу барів та ресторанів, а у регіонах, де кількість заражених сягає 35 на сто тисяч населення, маски стануть обов'язковими не лише у транспорті чи крамницях, а й в інших місцях скупчення людей. Окрім того, у Німеччині штрафуватимуть за відмову залишати власні контактні дані у закладах харчування. Такий захід використовують, аби відстежувати контакти хворих на коронавірус.

Влада Португалії на два тижні також запроваджує режим надзвичайного стану, аби обмежити соціальні контакти людей.  У країні рекордна кількість інфікованих від початку пандемії. Про коронавірусні рекорди заявляють також Австрія та Італія.

Тим часом у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що доступ до вакцин від коронавірусу, які зараз розробляють одразу кілька країн світу, можуть отримати не всі. Насамперед вакцинувати мають медиків і тих, хто перебуває на передовій боротьби з недугою, а потім людей з груп ризику та літніх. Натомість здоровим молодим людям, імовірно, доведеться чекати на вакцини до 2022 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація