На Закарпатті посилили карантин: заборонені масові заходи, подекуди закрили речові ринки

На Закарпатті посилили карантин: заборонені масові заходи, подекуди закрили речові ринки

Фото: УНІАН

В області обмежили час роботи закладів громадського харчування.

У Закарпатській області через стабільно напружену ситуацію щодо поширення коронавірусу вирішили посилити карантинні заходи.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Олексій Петров після позапланового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС, цитує пресслужба ОДА.

Як зазначається, на території всієї області буде обмежено час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.

До того ж від 4 липня на Закарпатті заборонено функціонування закладів (приміщень), які здаються в оренду для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо).

"У зв’язку із подальшим погіршенням епідситуації тимчасово заборонити на території Міжгірського району роботу речових ринків", - заявив Петров.

Також на території області буде обмежено проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинків, інших культових спорудах - тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх вимог протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, станом на ранок 3 липня в Україні зареєстровано вже 46 763 випадки зараження коронавірусом. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 800.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація