На Волині помер чоловік, який повторно захворів на коронавірус
Вперше COVID-19 у чоловіка діагностували торік у вересні, а потім — у грудні.

На Волині внаслідок ускладнень коронавірусу помер чоловік, що інфікувався повторно.
Про це під час брифінгу 13 січня розповіла обласна державна санітарна лікарка Наталія Янко.
За її словами, чоловікові був 51 рік. Він родом із Горохівського району. Вперше волинянин інфікувався COVID-19 у вересні 2020 року. Вдруге коронавірус у нього діагностували у грудні. Утім, медикам не вдалося врятувати життя пацієнту не вдалося.
Санлікарка наголосила, що повторне захворювання протікає у важчій формі, ніж первинне інфікування COVID-19.
За словами Наталії Янко, станом на 13 січня у Волинській області виявили 16 випадків повторного інфікування в осіб, які вже мали підтверджений COVID-19. Зокрема, повторні випадки фіксували у Луцьку та Нововолинську, в Горохівському, Луцькому, Ковельському, Рожищенському і Любешівському районах.
Як повідомлялося, в Україні станом на ранок 13 січня зафіксовано 6 409 нових випадків коронавірусу. Протягом доби від COVID-19 померли 195 людей, ще 14 503 одужали. Було проведено 59 931 тест.
Відео Статистика COVID-19: за добу зафіксовано майже 6,5 тисяч нових інфікованих
Майже 6,5 тисяч нових інфікованих COVID-19 в Україні. Міністерство охорони здоров'я оприлюднило статистику за добу. І знов маємо значно більше тих, хто подолав недугу, у порівнянні з тими, хто захворів. А саме - 14,5 тисяч українців. Щоправда, різко нині зросла і кількість шпиталізованих пацієнтів. До лікарень потрапили 2,5 тисяч людей. 195 пацієнтів за добу померли. Більше про коронавірус в Україні
