На тлі масового закриття авіасполучення з Британією через мутований коронавірус Україна цього поки що робити не буде

На тлі масового закриття авіасполучення з Британією через мутований коронавірус Україна цього поки що робити не буде

Фото: УНІАН

Зараз рейси виконуються переважно для повернення українців із навчання з-за кордону додому на різдвяні канікули.

Україна поки що не призупинятиме авіасполучення із Великою Британією, як це роблять інші країни через виявлення в Англії нового штаму коронавірусу.

"Україна поки що не закриватиме авіасполучення з Великою Британією. Ми маємо візовий режим з британцями, що вже обмежує кількість пасажирів між нашими країнами. Зараз рейси виконуються переважно для повернення українців із навчання з-за кордону додому на різдвяні канікули. Будемо вести моніторинг ситуації з COVID-19 у Великій Британії і у разі необхідності змінимо це рішення", — написав у Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій.

У Міністерстві закордонних справ України рекомендують громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії.

"Українцям, які вже перебувають у районах Великої Британії, найбільше уражених коронавірусом, рекомендується бути уважними та обережними, дотримуватися вимог місцевих органів влади, а також відстежувати інформацію на сайті https://tripadvisor.mfa.gov.ua/", — зазначили в МЗС.

Куди звертатися в разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування:

— до Посольства України у Великій Британії:

  • за номером "гарячої лінії" +44 (755) 348-36-28 
  • на електронну пошту consul_gb@mfa.gov.ua 

— на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України:

  • за номером телефону +38 (044) 238-16-57 
  • на електронну пошту: cons_or@mfa.gov.ua  

Нагадаємо, щойно в світі стартувала вакцинація від коронавірусу і з’явилася надія нарешті побороти пандемію, як Велика Британія, країна, яка першою почала робити щеплення, заявила про появу нового штаму мутованого COVID-19 "VUI – 202012/01", який передається набагато легше, аніж його попередники.

20 грудня про виявлення мутованого коронавірусу заявили у ще щонайменше шести країнах на трьох континентах — у Європі, Австралії та Африці. Водночас країни почали масово припиняти авіасполучення з Великою Британію та станом на 21 грудня ми вже маємо понад 20 країн світу, які заборонили польоти.

ТСН.ua зібрав усе, що наразі відомо про новий штам "COVID-19 "VUI – 202012/01".

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

Новий штам: чому Європа так налякалася та припинила авіасполучення з Британією

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація