На Рівненській АЕС зафіксували спалах коронавірусу: що відомо  

На Рівненській АЕС зафіксували спалах коронавірусу: що відомо  

Фото: УНІАН

На електростанції виявили 9 нових випадків захворювання на COVID-19.

Серед працівників Рівненської АЕС, що розташована у місті Вараш, станом на 10:00 7 вересня зареєстровано 9 нових випадків захворювання на COVID-19. Крім того, за вихідні до лікарів із симптомами ГРВІ звернулися ще 14 працівників підприємства.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської атомної електростанції.

"Під динамічним спостереженням сімейних лікарів перебувають 29 працівників Рівненської АЕС, 87 працівників одужали, один випадок – летальний (травень 2020 р.) За вихідні дні до сімейних лікарів вперше із захворюванням на ГРВІ звернулися 14 працівників електростанції", – розповіли в пресслужбі.

Всього серед персоналу електростанції на роботу вдома переведено 92 працівники, у відпустках – 1345 осіб.

"Триває епідемічне розслідування. Усі встановлені контактні особи перебувають на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів", – розповіли на електростанції.

За інформацією міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню коронавірусу, загалом на території міста Вараш та села Заболоття cтаном на ранок 7 вересня лабораторно підтверджено 70 активних випадків захворювання на COVID-19, 286 пацієнтів одужали, п'ятеро – померли. 

Нагадаємо, в Україні 7 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 138 068. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на 2174. 

Статистика коронавірусу: за добу в Україні виявили 2174 хворих на COVID-19

Статистика коронавірусу: за добу в Україні виявили 2174 хворих на COVID-19

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація