На Прикарпатті через коронавірус під загрозою опинилися і медики, і пацієнти пологового та перенитального центру

Дата публікації
Перегляди
2377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Прикарпатті через коронавірус під загрозою опинилися і медики, і пацієнти пологового та перенитального центру

Фото: ТСН.ua

Усіх із підозрою на COVID-19 ізольовуватимуть у спеціальному відділенні з окремим входом.

Під загрозою - і медики, і пацієнти. На Прикарпатті в обласному перинатальному центрі за один день померли дві жінки: 36-річна породілля та 60-річна хвора після гінекологічної операції. В обох посмертно діагностували коронавірус. А в міському пологовому COVID-19 виявили у вагітної, яка тут лежить уже тиждень.

Вагітну перевели в окремий бокс обласного пологового. Там же ізолювали і жінку, яка ділила палату з померлою породіллею - у неї теж лабораторно підтверджений коронавірус. Новонароджену донечку померлої вірус не вразив - це підтверджує лабораторний аналіз. Шукати, хто першим приніс до пологових COVID-19, за словами чиновників, нині марна річ. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

"Зараз дуже важко визначити цього нульового пацієнта, від якого все почалося. Як пацієнти надходили, так і люди до них приходили - до карантину, я наголошую", - сказав тимчасовий виконував обов'язків голови Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів.

Обидва перинатальних перевіряє комісія. Медики, вірусологи, інфекціоністи вирішують, що робити, аби такого більше не повторилося. Відтепер усіх пацієнток під час надходження оглядатимуть на предмет симптомів коронавірусу ретельніше. Усіх із підозрою на COVID-19 ізольовуватимуть у спеціальному відділенні з окремим входом.

"Медики будуть їм надавати допомогу в костюмах біозахисту, з усіма елементами особистого захисту", - пояснив заступник директора департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.

"Ящо буде таке збільшення потоку хворих, ми взагалі розглядаємо розподіл двох закладів: один з них буде обсерваційний, інший – фізіологічний", - зазначив керівник Івано-Франківської ОДА.

Вірус уразив і тутешніх лікарів. В обласному перинатальному злягли четверо. У міському - одна акушерка. Іще двом медикам швидкі тести показали позитивний результат.

Алла Пасс

Як у різних регіонах України протидіють коронавірусу

Як у різних регіонах України протидіють коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація