На Прикарпатті пояснили, чому регіон займає лідерство в Україні за смертністю заражених коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Прикарпатті пояснили, чому регіон займає лідерство в Україні за смертністю заражених коронавірусом

Фото: УНІАН

В області зареєстрували вже 37 смертей від COVID-19.

Єдиний антирекорд, що належить не Буковині, де майже 900 людей заразилися новим коронавірусом COVID-19, а іншому регіону - це смертність через ускладнення, спричинені коронавірусом. Кожна четверта в Україні - на Прикарпатті. І це сумне лідерство область тримає вже другий тиждень. Загалом померлих - вже 37.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Лікарі, що безпосередньо рятують хворих на коронавірус, коментарів не дають, тож функції спікерів взяли на себе чиновники. Вони звітують – висока смертність у регіоні не через халатність лікарів або нестачу медпрепаратів. На Прикарпатті, мовляв, ПЛР-діагностику роблять кілька лабораторій, тож вдається діагностувати максимальну кількість хворих. Відтак статистика - максимально близька до реальності.

"Порівнювати в цьому випадку, якщо з Буковиною, то у нас удвічі більше ПЛР-діагностики цих зразків. Ну, показано так - ми приховувати не маємо ніяких прав", - сказав тимчасовий виконувач обов'язків голови Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів.

Інфікована Україна: яка ситуація з коронавірусом у різних областях

Інфікована Україна: яка ситуація з коронавірусом у різних областях

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація