На Прикарпатті після святкування весілля зафіксували спалах коронавірусу

На Прикарпатті після святкування весілля зафіксували спалах коронавірусу

Фото: УНІАН

COVID-19 виявили у щонайменше семи гостей.

Після весілля в Городенці Івано-Франківської області до медиків за допомогою звернулися 14 гостей зі скаргами на погане самопочуття, у половини з них діагностували COVID-19.

Про це під час брифінгу 3 липня повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

За його словами, всього на весіллі було 44 людини, одна з яких була інфікована коронавірусом.

За інформацією кореспондент ТСН.ua, весілля відбулося ще 6 червня. 

Своєю чергою, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в області Віталій Фіглевський зауважує, що саме масові заходи призводять до спалахів хвороби. 

"Наша мета – не дозволяти чи забороняти. Наша мета – знайти суспільний діалог, щоб і бізнес не страждав, і громадяни були задоволені. Але щоб при цьому не росла захворюваність, щоб люди не потрапляли в лікарні й не помирали. Має бути межа. Ця межа – це заборона проведення масових заходів понад десять осіб", – сказав Фіглевський.

Нагадаємо, станом на 3 липня в Україні 46 763 випадків коронавірусу. За минулу добу кількість інфікованих різко зросла - їх виявили 876.

Він також повідомив, що в області працівники Держпродспоживслужби перевіряють заклади на дотримання умов карантину. Наразі з 4 201 обстеження виявили 1 542 порушення. Фіглевський повідомив, що найбільше порушень виявили у закладах громадського харчування – 48%.

Коронавірус в Україні: добовий показник захворюваності тримається на вчорашньому рівні

Коронавірус в Україні: добовий показник захворюваності тримається на вчорашньому рівні

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація