На порозі другої хвилі: у Європі суттєво зростає кількість хворих на коронавірус

На порозі другої хвилі: у Європі суттєво зростає кількість хворих на коронавірус

Фото: Associated Press

Найбільше в ЄС від пандемії постраждала Іспанія.

Країни Європи після послабления карантинних обмежень знову почали фіксувати суттєве зростання нових випадків коронавірусу.

Про це повідомляє CNN.

Серед європейських країн, де останнім часом знову виявляють по понад тисячу інфікованих, Іспанія, Німеччина та Франція.

Іспанія

Так, в Іспанії останні два тижні фіксують найбільше хворих на коронавірус людей у Європі. За останні 14 днів зафіксовано 1004 випадків на 100 тисяч осіб, повідомляє Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC). Від початку пандемії в країні інфікувалося понад 329 тисяч іспанців, ще 28,5 тисячі - померли.

Франція

У середу, 12 серпня, Франція повідомила про рекордну кількість інфікованих - за добу 2524 випадки COVID-19. Прем'єр-міністр Франції заявив, що ситуація з коронавірусом у країні "рухається в неправильному напрямку". Усього у Франції зафіксували вже понад 244 тисячі хворих та понад 30 тисяч смертей.

Німеччина

Згідно з даними центру з питань профілактики захворювань, Інституту Роберта Коха, щоденно в Німеччині виявляють понад тисячу нових випадків інфікування. Німецький уряд пропонує безкоштовні тести усім, хто їде в країну. Від початку пандемії COVID-19 в країні перехворіли 221 тисяча осіб, летальних випадків - понад 9 тисяч.

Греція

У середу, 12 серпня, найвищий щоденний приріст випадків коронавірусу від моменту початку пандемії зареєструвала Греція. Як повідомляє Національна організація охорони здоров'я країни, за добу було зафіксовано 262 нових випадки. Більшість із них були зареєстровані в Афінах та Салоніках, двох найбільших містах Греції. Від початку пандемії в країні виявили понад 6 тисяч випадків коронавірусу та 216 смертей.

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3676
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація