"На передовій війни з COVID-19": скільки медиків захворіло і померло від коронавірусу в Україні

"На передовій війни з COVID-19": скільки медиків захворіло і померло від коронавірусу в Україні

Фото: УНІАН

Очільник МОЗ закликав громадян підтримати медиків у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Від початку пандемії коронавірусу в Україні на COVID-19 захворіли 26 422 медичних працівники, з яких померло — 258.

Про це під час брифінгу у суботу, 14 листопада, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Я хочу акцентувати увагу саме на цих цифрах. Чому це важливо? Тому що наші медичні працівники є тими людьми, які не просто перебувають на передовій цієї війни з COVID-19, бо це саме війна. Це вірус, який кожного дня забирає життя українців. Від квітня, травня в нас не було такого дня, щоб не було взагалі померлих людей від COVID-19. Люди, які борються з цим вірусом, це наші медичні працівники. Вже 8 місяців вони виснажені. Вони щодня рятують людей. Це світлі люди. Це люди, які готові боротися за здоров'я і життя українців 24/7", сказав він.

Степанов зазначив, що уряд зі свого боку робить все, щоб підтримувати медпрацівників. Він нагадав, що були запроваджені доплати 300% до зарплати, а також встановлені надбавки.

"Але не все міряється грошима. Те моральне і психологічне навантаження, яке вони отримують, воно дуже й дуже важке", додав Степанов.

Очільник МОЗ закликав громадян підтримати медиків у боротьбі з коронавірусною хворобою дотримуватися протиепідемічних правил, що дозволить зменшити показник захворюваності та, як наслідок, навантаження на медичну систему. Адже що менше людей хворітиме, то менше буде госпіталізовано.

Нагадаємо, що в Україні 14 листопада зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 525 176. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 12 тисяч. Від початку пандемії померло 9 508 людей.

Жертви коронавірусу: ще троє українських лікарів не змогли подолати недугу

Жертви коронавірусу: ще троє українських лікарів не змогли подолати недугу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація