На кордоні України з Угорщиною застрягли 12 автобусів з 600 громадянами Молдови

На кордоні України з Угорщиною застрягли 12 автобусів з 600 громадянами Молдови

Фото: TV8

Якій компанії належать автобуси із застряглими пасажирами, наразі не повідомляється. 

На кордоні України з Угорщиною застрягли 12 автобусів з 600 громадянами Молдови, які їхали до Праги. Це сталося після відмови угорської сторони їх впустити через відсутність у перевізників потрібних документів.

Як повідомляє NewsMaker з посиланням на TV8, люди перебувають на кордоні вже декілька днів і скаржаться, що їм доводиться спати в автобусах і обходитися без їжі і води. 

"Під час спілкування з представниками влади Угорщини у суботу й неділю мені повідомили, що кожен автобус розвернули з наданням офіційного документа, де зазначена причина недопуску на територію Угорщини - через відсутність супроводжуючих документів у компаній-перевізників", - повідомляє МЗС Молдови.

Зазначається, що компанія-перевізник нібито сказала їм зачекати "ще 3-4 дні" для розв'язання питання. МЗС Молдови через своє посольство у Будапешті подало скаргу з цього приводу. Як сьогодні, 21 вересня, TV8 розповів адміністратор одного з перевізників Transeric Tur Володимир Бурага, наразі п'ять автобусів впустили до Угорщини. Охочим повернутися назад до Молдови надали автобус і повністю відшкодували вартість поїздки. За словами Бураги, залишилися ті пасажири, які хочуть потрапити до Угорщини. Бурага зазначив, що на кордоні України та Угорщини перебувають не тільки автобуси фірм Transeric Tur і Ednateric Trans, а й інші перевізники з Молдови та України.

Нагадаємо, від 1 вересня Угорщина повідомила про закриття своїх кордонів для іноземців через загрозу "другої хвилі" COVID-19. Для в'їзду до країни зробили винятки для певних категорій громадян, а також лишився дозвіл на транзит.

Три сотні вантажівок стоять в черзі на кордоні з Білоруссю

Три сотні вантажівок стоять в черзі на кордоні з Білоруссю

Повʼязані теми:

Наступна публікація