На кладовищах у Бразилії викопують рештки померлих, аби звільнити місця для жертв коронавірусу

На кладовищах у Бразилії викопують рештки померлих, аби звільнити місця для жертв коронавірусу

Фото: Associated Press

У деяких містах викопують братські могили.

У найбільшому бразильському мегаполісі Сан-Паулу планують звільнити місце на кладовищах під час пандемії коронавірусу, яка охопила країну. 

Про це з посиланням на муніципальну похоронну службу пише Associated Press.

Рештки людей, які загинули щонайменше три роки тому, будуть ексгумовані. Викопані кістки складатимуть в пронумеровані пакети, а потім тимчасово зберігатись у спеціальних контейнерах. Їх будуть доставлені на кілька кладовищ протягом 15 днів, йдеться у повідомленні.

Раніше у середньому на кладовищах ексгумували залишки близько 40 трун на день, якщо сім'ї переставали платити необхідні збори за ділянки. За останні тижні цей показник збільшився більш ніж удвічі.

Слід зауважити, що Сан-Паулу - одна з гарячих точок COVID-19 у Бразилії. Від початку епідемії місцева влада була вимушена винайняти 220 нових могильників. У штаті понад 70 тисяч заражених коронавірусом, а також п'ять тисяч інфікованих померли.

Крім того, у деяких містах братські могили для померлих риють екскаваторами. Приміром, лише в одному місті Манаус в штаті Амазонас на північному заході країни кількість щоденних поховань різко зросла. Раніше їх було близько 30 в день, тепер - понад сотню.

Експерти у галузі охорони здоров’я прогнозують, що пік пандемії коронавірусу в Бразилії буде в серпні.  Тоді COVID-19 пошириться з великих міст у внутрішні простори країни

Як повідомлялося, Бразилія обійшла Велику Британію за кількістю летальних випадків COVID-19, коли недуга забрала життя майже 42 тисяч мешканців країни. Зазначається, що зараз Бразилія є найбільш ураженою пандемією країною Латинської Америки, де загалом зафіксовано понад 828 тисяч випадків зараження новою інфекцією. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація