На фермі з українськими робітниками виявили спалах коронавірусу – відомо про 174 хворих

Дата публікації
Перегляди
2149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На фермі з українськими робітниками виявили спалах коронавірусу – відомо про 174 хворих

Фото: Associated Press

Там люди працювали на зборі врожаю – полуниці, капусти, огірків, буряку.

Спалах коронавірусу на фермі, де працюють українці, зафіксували у німецькій Баварії. Тамтешня влада повідомляє про 174 випадки інфікування серед робітників - громадян України, Угорщини, Румунії та Болгарії. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там люди працювали на зборі врожаю – полуниці, капусти, огірків, буряку. Загалом захворіло 174 людини. Одна особа перебуває в лікарні. З Баварії вже заявили, що серед хворих і громадяни України.

Спалах COVID-19 на німецькій фермі: хворобу виявили в українців

Спалах COVID-19 на німецькій фермі: хворобу виявили в українців

Із округу Дінгольфінг-Ландау, де розташована ферма, загалом кількість хворих українців повідомити не змогли. Керівництво ферми, вочевидь, не дотримувалося правил безпеки. Людей мали відправляти на роботу в групах по 25 осіб. На полі вони мусили дотримуватися дистанції, так само і під час обідньої перерви. Місцева влада каже, що ці правила порушували. Штраф за такі порушення хочуть підняти з 5 до 25 тисяч євро, а їх дотримання суворіше перевіряти.

Наразі майже 5 сотням сезонних робітників провели тест, цього тижня тести повторять. Усіх відправили на суворий карантин.

"Довкола ферми поставили паркан, щоб ніхто звідти не зміг вийти. Це контролюють охоронці та поліція. У гуртожитках ми спробували розділити людей. Хто має позитивний результат тесту, живуть окремо від тих, у кого тест показав негативний результат", – каже міністр охорони здоров'я Баварії Малені Гумл.

Однак влада Баварії непокоїться, чи не встиг вірус перескочити паркан і перейти на місцеве населення. Сезонні робітники ходили в місцеві супермаркети або кафе. У селі Маммінґ живе понад 3 тисячі осіб. Місцевим жителям запропонують безкоштовні ПЛР-тести. Для цього на місці збудували мобільний центр для тестування.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація