На Буковині заявили про рекордний добовий приріст заражень коронавірусом: яка ситуація в регіоні

На Буковині заявили про рекордний добовий приріст заражень коронавірусом: яка ситуація в регіоні

Фото: Associated Press

Від початку спалаху на Буковині коронавірусом заразилися понад 22,4 тис. людей.

Увечері в неділю, 1 листопада, у Чернівецькій області COVID-19 підтвердили у 418 людей, тоді як лабораторний центр опрацював 1034 зразки.

Про це голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

Водночас від нового захворювання в області одужали ще 90 осіб. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 22 485 людей. Серед них 472 пацієнти померли від ускладнень захворювання, тоді як 10 630 - одужали.

За даними Чернівецької ОДА, чотири летальні випадки серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 в області зафіксували у неділю:

  • у Вижницькій ЦРЛ помер 65-річний пацієнт із двобічною пневмонією, ішемією, кардіосклерозом та гіпертонією;
  • у Хотинській ЦРЛ не змогла побороти недугу 59-річна пацієнтка, яка мала гостру двобічну вірусно-бактеріальну полісегментарну пневмонію. В анамнезі також резекція нижньої долі лівої легені;
  • у Кіцманській ЦРЛ повідомили про смерть 76-річної жінки, яка страждала від важкої вірусно-бактеріальної двобічної пневмонії, гіпертонії, серцевої недостатності, цукрового діабету й опасистості;
  • в обласній лікарні помер 64-річний чернівчанин із двобічною пневмонією, ішемією, кардіосклерозом, аритмією, вторинною артеріальною гіпертензією, цукровим діабетом та опасистістю. 

Окрім того, в області повідомили про ще один летальний випадок: у пацієнтки була підозра на COVID-19.

Станом на 1 листопада у буковинських лікарнях перебувають 962 людини. У 668 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 87 хворих медики оцінюють як важкий.

"З них у реанімаціях - 60, на апаратах штучної вентиляції легень - 2", - розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 289 хворих перебувають на кисневій терапії.

Напередодні лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної лікарні Ольга Кобевко заявила, що у Чернівцях родичі пацієнтів, хворих на COVID-19, самостійно купують кисневі балони. А все нібито тому, що в лікарні не вистачає кисневих концентраторів і не проведене належним чином централізоване постачання кисню.

Нагадаємо, що у Чернівцях через "червону зону" ресторани та кафе почали працювати до 18:00.

Як повідомлялося, у Чернівецькій обласній лікарні жінкам-медикам доводиться самотужки на руках переміщати пацієнтів з коронавірусом. Водночас працівниці лікарні контактують із хворим без захисних костюмів. Пояснюють все тим, що вже перехворіли на COVID-19, а костюми не захищають.

Раніше зазначалося, що у Чернівецькій обласній лікарні одному лікарю на чергуваннях доводиться стежити за 80 пацієнтами з COVID-19. Іноді медики рятують одночасно трьох пацієнтів, котрі перебувають у критичному стані. 

Країни Європи повертаються до сурових карантинних обмежень через збільшення інфікувань на COVID-19

Країни Європи повертаються до сурових карантинних обмежень через збільшення інфікувань на COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація