На Буковині зафіксували понад пів сотні нових випадків коронавірусу, серед яких смертельний

На Буковині зафіксували понад пів сотні нових випадків коронавірусу, серед яких смертельний

Фото: Associated Press

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 64 пацієнти.

Увечері п'ятниці, 19 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 57 людей.

"Лабораторний центр опрацював 514 зразків", - повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 64 пацієнти. 

Водночас за даними Чернівецької ОДА від 19 червня, COVID-19 забрав життя 83-річної жінки з Кіцманського району. Вона мала низку супутніх захворювань, зокрема гіпертонію, ішемію, кардіосклероз і цукровий діабет.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 4 268 людей. Серед них 171 пацієнт помер від ускладнень захворювання, тоді як 1 534 - одужали

У середу в Чернівцях, де зафіксували вже півтори тисячі випадків зараження COVID-19, пом'якшили карантинні обмеження. Зокрема в місті дозволили відновити роботу лазням, саунам, а також паркам атракціонів. 

Нагадаємо, що в Україні 19 червня зранку зафіксували коронавірусний "антирекорд": кількість випадків зараження зросла на 921, а нова недуга забрала ще 19 життів. 

На Буковині сьогодні, 19 червня, офіційно підтверджено ще 57 випадків зараження коронавірусом. Усього лабораторний центр...

Опубліковано Сергій Осачук Пʼятниця, 19 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація