На Буковині за добу від коронавірусу вилікувалося втричі більше людей, ніж захворіло: яка ситуація в регіоні

На Буковині за добу від коронавірусу вилікувалося втричі більше людей, ніж захворіло: яка ситуація в регіоні

Фото: Фотограф Максим Козменко

Кількість буковинців, які подолали коронавірус, перевищила 19 тисяч.

Увечері у вівторок, 8 грудня, у Чернівецькій області позитивні результати тестів на COVID-19 отримали ще 204 людини, тоді як пацієнтів із раніше підтвердженим коронавірусом, які виписалися з медзакладів, втричі більше, а саме 741.

Про це повідомляє Чернівецька облдержадміністрація.

Зазначається, що впродовж доби лабораторний центр опрацював 1 128 зразків. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 35 826 людей. Серед них 687 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 19 035 – одужали.

Зазначимо, що два летальні випадки серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 в області зафіксували у вівторок. 

Станом на 8 грудня у буковинських лікарнях перебувають 717 людей. У 517 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан сотні хворих медики оцінюють як важкий.

"З них у реанімаціях – 74, на апаратах штучної вентиляції легень – 1", – розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 348 хворих перебувають на кисневій терапії.

Раніше лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Кобевко заявила, що у своїй практиці зустріла десять випадків повторного зараження коронавірусом. За її словами, вдруге хвороба проявляє себе по-різному - у когось важко, а хтось її переносить легше. 

Як повідомлялося, у Чернівецькій області в приймальному відділенні Вижницької районної лікарні помер чоловік. Пацієнту не встигли надати медичну допомогу. У лікарні ж заявили, що не побачили причин для госпіталізації.

Нагадаємо, анестезіолог Андрій Аносов розповів про свою роботу в реанімації обласної лікарні в Чернівцях, а також у сусідньому медзакладі. За його словами, на ШВЛ виживає один пацієнт із десяти.

Коронавірусна статистика: в Україні знову одужало більше людей, ніж захворіло

Коронавірусна статистика: в Україні знову одужало більше людей, ніж захворіло

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація