На Буковині за добу від коронавірусу вилікувалось вдвічі більше людей, ніж захворіло: статистика

На Буковині за добу від коронавірусу вилікувалось вдвічі більше людей, ніж захворіло: статистика

Фото: УНІАН

На Буковині COVID-19 забрав 676 життів. Водночас побороти нову хворобу вдалося 17,6 тис. пацієнтів.

Увечері у неділю, 6 грудня, у Чернівецькій області позитивні результати тестів на COVID-19 отримали ще 226 людей, тоді як пацієнтів із раніше підтвердженим коронавірусом, які виписалися з медзакладів, понад вдвічі більше, а саме 502.

Про це повідомляє Чернівецька облдержадміністрація.

Зазначається, що впродовж доби лабораторний центр опрацював 752 зразки. Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 35 378 людей. Серед них 676 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 17 664 – одужали.

Зазначимо, що три летальні випадки серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 в області зафіксували у неділю. 

Станом на 6 грудня у буковинських лікарнях перебувають 717 людей. У 526 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 107 хворих медики оцінюють як важкий.

"З них у реанімаціях – 77, на апаратах штучної вентиляції легень – 3", – розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 342 хворі перебувають на кисневій терапії.

Раніше у Чернівецькій області в приймальному відділенні Вижницької районної лікарні помер чоловік. Пацієнту не встигли надати медичну допомогу. У лікарні ж заявили, що не побачили причин для госпіталізації.

Нагадаємо, анестезіолог Андрій Аносов розповів про свою роботу в реанімації обласної лікарні в Чернівцях, а також у сусідньому медзакладі. За його словами, на ШВЛ виживає один пацієнт із десяти.

Камінь спотикання: чому українці не готові вакцинуватись від коронавірусу

Камінь спотикання: чому українці не готові вакцинуватись від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація