На Буковині підтвердили понад 3,7 тисячі випадків коронавірусу: недуга забрала 160 життів

На Буковині підтвердили понад 3,7 тисячі випадків коронавірусу: недуга забрала 160 життів

Фото: Associated Press

Водночас 1 150 пацієнтів вже вилікувалися.

Увечері понеділка, 8 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 31 людини.

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 282 нові зразки, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 17 буковинців. "Вони двічі отримали негативний результат тестів", - зазначив посадовець.

Водночас за даними Чернівецької ОДА від 8 червня, в області померли ще двоє хворих пневмонією пацієнтів: в одного із них, а саме у 58-річного мешканця Сторожинецького району, підтвердили COVID-19.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 3 729 людей. Серед них 160 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 150 - одужали

Попри те, що від 5 червня в Україні дозволяється відкривати заклади громадського харчування для відвідування клієнтами всередині приміщення, для Чернівецької області пом'якшення поки не передбачені, тож кафе й ресторани продовжуть працювати на виніс.

Як повідомлялося, у Чернівецькій області почалося тестування методом імуно-ферментного аналізу (ІФА) на виявлення антитіл до нового COVID-19. За результатами, виявилося, що майже кожен п’ятий, хто здав аналіз, має антитіла до коронавірусу, тобто перехворів недугою.  

На Буковині сьогодні, 8 червня, офіційно підтверджено ще 31 випадок зараження коронавірусом. Лабораторний центр дослідив...

Опубліковано Сергій Осачук Понеділок, 8 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація