На Буковині коронавірусом заразилися ще вісім десятків людей, тоді як недуга забрала чергове життя

На Буковині коронавірусом заразилися ще вісім десятків людей, тоді як недуга забрала чергове життя

Фото: Associated Press

Кількість випадків інфікування в області перевалила за шість тисяч.

Увечері неділі, 2 серпня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 82 людей, тоді як лабораторний центр опрацював 376 зразків.

"Якщо порівнювати з показниками, що ми мали у червні, число нових хворих досить значне", написав на своїй сторінці у Facebook голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Водночас впродовж доби на Буковині від нового захворювання одужали 103 пацієнти.

За даними сайту Чернівецької ОДА, станом на 2 серпня у буковинських лікарнях перебувають 314 людей. У 121 пацієнта підтвердили коронавірус. Стан 30 хворих медики оцінюють як важкий. "З них у реанімаціях - 26, на апаратах штучної вентиляції легень - 0", - розповіли в облдержадміністрації.

В області зафіксували ще один летальний випадок, пов'язаний із COVID-19: помер 81-річний чернівчанин, який, окрім коронавірусу, мав двобічну пневмонію та серйозні супутні хвороби – гіпертонію, ішемію, цукровий діабет, ускладнений гангреною стопи, яка спричинила сепсис. У чоловіка також була надмірна вага. Тривалий час він перебував на апараті штучної вентиляції легень.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 6 143 людини. Серед них 218 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 4 687 - одужали

Раніше великий банкет на Буковині завершився спалахом коронавірусу: до лікарів звернулися 20 осіб.

Нагадаємо, що у Чернівецькій області дозволили відкрити дитячі садки від 3 серпня, а цього тижня мобільні групи будуть перевіряти готовність закладів до відкриття. 

Як повідомлялося, у Чернівцях дозволили роботу закладів культури з наповненістю не більш ніж 50% стаціонарних розміщених місць, тоді як нічні клуби та заклади громадського харчування тепер можуть працювати до 23:00.

Наступ коронавірусу: урядовці посилять обмеження у деяких областях

Наступ коронавірусу: урядовці посилять обмеження у деяких областях

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація