На Буковині коронавірусом заразилися понад 4,5 тисячі людей: недуга забрала 176 життів

На Буковині коронавірусом заразилися понад 4,5 тисячі людей: недуга забрала 176 життів

Фото: Associated Press

Водночас 1 764 пацієнти на Буковині вже вилікувалися від нової інфекції.

Увечері середи, 24 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 53 людей.

Лабораторний центр опрацював 526 зразків, йдеться на сайті Чернівецької ОДА.

Впродовж доби в області від нової коронавірусної інфекції одужали ще 49 пацієнтів. 

Водночас в облдержадміністрації повідомили про смерть 45-річної буковинки із підозрою на COVID-19. Жінка мала важку двобічну пневмонію, а також набуте інфекційне захворювання. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 4 531 людина. Серед них 176 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 764 - одужали

За даними Міністерства охорони здоров'я, згідно з критеріями оцінки рівня епідеміологічної ситуації послаблювати карантин у Чернівецькій області не можна.

Минулого тижня у Чернівцях пом'якшили карантинні обмеження. Зокрема, в місті дозволили відновити роботу лазням, саунам, а також паркам атракціонів. 

Нагадаємо, що від цього тижня в областях України рішення про посилення карантину місцева влада ухвалюватиме за новою методикою. Більше про це - у матеріалі ТСН.ua.

На Буковині сьогодні, 24 червня, офіційно підтверджено ще 53 випадки зараження коронавірусом. Усього лабораторний центр...

Опубліковано Сергій Осачук Середа, 24 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація