На Буковині кількість заражених коронавірусом перевалила за 32 тисячі: недуга забрала 619 життів

На Буковині кількість заражених коронавірусом перевалила за 32 тисячі: недуга забрала 619 життів

Фото: Associated Press

Минулої доби в області зафіксували ще п'ять смертей серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19.

Увечері у вівторок, 24 листопада, у Чернівецькій області COVID–19 підтвердили у 357 людей, тоді як лабораторний центр опрацював 1128 зразків.

Про це повідомляє Чернівецька облдержадміністрація.

Водночас від нового захворювання в області одужали ще 339 осіб. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 32 067 людей. Серед них 619 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 14 436 – одужали.

Зазначимо, що п'ять смертей серед пацієнтів із підтвердженим COVID–19 в області зафіксували у вівторок. Окрім того, повідомляється про ще два летальні випадки, де хворі мали підозру на коронавірус.

Станом на 24 листопада у буковинських лікарнях перебуває 901 людина. У 647 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 105 хворих медики оцінюють як важкий.

"З них у реанімаціях – 73, на апаратах штучної вентиляції легень – 3", – розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 344 хворих перебувають на кисневій терапії.

Нагадаємо, реанімація Чернівецької обласної лікарні заповнена важкими хворими на коронавірус. Вільні місця з'являються лише тоді, коли хтось помирає. За словами лікаря-анестезіолога Андрія Аносова, вони пустують максимум пів години. 

Коронавірус в Україні: 12287 хворих додалося минулої доби

Коронавірус в Україні: 12287 хворих додалося минулої доби

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація