На Буковині кількість заражених коронавірусом наближається до трьох тисяч: недуга забрала 122 життя

На Буковині кількість заражених коронавірусом наближається до трьох тисяч: недуга забрала 122 життя

Фото: Associated Press

Майже шість десятків нових випадків коронавірусу, а також три смерті від ускладнень захворювання зафіксували на Буковині.

У п'ятницю, 22 травня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 59 людей. 

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 495 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Водночас ще 32 людей на Буковині одужали від COVID-19.

Зауважимо також, що, за даними Чернівецької ОДА від 22 травня, на Буковині зафіксували ще 5 летальних випадків: у трьох пацієнтів підтвердили COVID-19.

Зокрема, нова недуга забрала життя 68-річного чернівчанина, який мав гіпертонічну хворобу. Також від ускладнень нового типу коронавірусу помер 82-річний пенсіонер зі Сторожинецького району. Він страждав від гіпертонії, цукрового діабету та кардіосклерозу. Не змогла побороти хворобу 68-річна жінка зі Сторожинеччини. Окрім COVID-19 вона мала ішемію, гіпертонію та серцеву недостатність.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 2 964 людей. З них 122 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як щонайменше 782 - одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що 22 травня у Чернівецькій області, де фіксують найбільшу кількість заражених коронавірусом в Україні, вирішили послабити карантинні обмеження. Відтепер проїзд приватного транспорту та міжобласне сполучення відновлено.

Також повідомлялося, що на Буковині вже заповнені лікарні для першої і другої "хвилі" хворих на коронавірус.

32 буковинців сьогодні, 22 травня, побороли коронавірус. Але маємо майже удвічі більше нових випадків інфікування –...

Опубліковано Сергій Осачук Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація