На Буковині кількість заражених коронавірусом наближається до 32 тисяч: яка ситуація в регіоні

На Буковині кількість заражених коронавірусом наближається до 32 тисяч: яка ситуація в регіоні

Фото: Associated Press

Реанімації Чернівецької області заповнені на 59,8%.

Увечері в понеділок, 23 листопада, у Чернівецькій області COVID–19 підтвердили у 341 людини, тоді як лабораторний центр опрацював 988 зразків.

Про це повідомляє Чернівецька облдержадміністрація.

Водночас від нового захворювання в області одужали ще 364 особи. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 31 710 людей. Серед них 612 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 14 097 – одужали.

Зазначимо, що шість смертей серед пацієнтів із підтвердженим COVID–19 в області зафіксували в неділю. Окрім того, повідомляється про ще два летальні випадки, де хворі мали підозру на коронавірус.

Тим часом госпітальні бази Чернівецької області заповнені майже на 61%, реанімації – на 59,8%. Для потреб хворих із COVID–19 на Буковині розгорнуто 1498 ліжок. Триває робота із забезпечення лікувальних закладів киснем. Так, якщо 9 листопада в області було 635 точок доступу до кисню, то нині їх уже 841. Наразі зайняті 366 точок, що складає 43,5%.

Станом на 23 листопада у буковинських лікарнях перебувають 906 людей. У 648 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 104 хворих медики оцінюють як важкий.

"З них у реанімаціях – 73, на апаратах штучної вентиляції легень – 3", – розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 366 хворих перебувають на кисневій терапії.

Нагадаємо, реанімація Чернівецької обласної лікарні заповнена важкими хворими на коронавірус. Вільні місця з'являються лише тоді, коли хтось помирає. За словами лікаря-анестезіолога Андрія Аносова, вони пустують максимум пів години. 

Нагадують печінку: патологоанатоми показали, як коронавірус змінює легені

Нагадують печінку: патологоанатоми показали, як коронавірус змінює легені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація