На Буковині кількість випадків коронавірусу перевалила за три з половиною тисячі: недуга забрала 155 життів

На Буковині кількість випадків коронавірусу перевалила за три з половиною тисячі: недуга забрала 155 життів

Фото: Associated Press

Водночас 1 079 пацієнтів вже вилікувалися від коронавірусної інфекції.

Увечері четверга, 4 червня, у Чернівецькій області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили в іще 38 людей.

Впродовж доби лабораторний центр дослідив 412 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці у Facebook. 

Також від нової коронавірусної інфекції одужали ще 28 буковинців.

"Число людей, яких щодня госпіталізують до медичних закладів області, все ще залишається високим", - наголосив посадовець, додавши у публікації інфографіку щодо динаміки шпиталізації на Буковині за період від травня до перших днів червня.

Водночас за даними Чернівецької ОДА від 4 червня, в області зафіксували ще дві смерті серед пацієнтів із COVID-19. "Коронавірус в обох померлих підтверджено. Вони також мали важкі форми двобічної пневмонії та супутні захворювання", - йдеться у повідомленні. 

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилася 3 519 людей. Серед них 155 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 1 079 - одужали

Як повідомлялося, у Чернівецькій області почалося тестування методом імуно-ферментного аналізу (ІФА) на виявлення антитіл до нового COVID-19. За результатами, виявилося, що майже кожен п’ятий, хто здав аналіз, має антитіла до коронавірусу, тобто перехворів недугою. 

Нагадаємо, що у лікарки-анестезіологині з Чернівецької міської лікарні вдруге зафіксували зараження новим коронавірусом. Вона має однобічну пневмонію і перебуває на самоізоляції вдома. 

Від коронавірусу сьогодні одужали 28 буковинців. Натомість зафіксували 38 нових випадків COVID-19. Обласний лабораторний...

Опубліковано Сергій Осачук Четвер, 4 червня 2020 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація