На 95% ефективна: американська компанія завершила випробування вакцини від COVID-19

На 95% ефективна: американська компанія завершила випробування вакцини від COVID-19

Фото: Associated Press

Після реєстрації вакцини у FDA компанії планують виготовити 50 млн доз препарату до кінця 2020 року.

У середу, 18 листопада, американська компанія Pfizer у середу оголосила про повне завершення випробувального періоду своєї вакцини від COVID-19, яка на 95 % ефективна у боротьбі з легкою та тяжкою формами коронавірусу.

Розробники повідомили про відсутність у вакцини серйозних побічних ефектів та значну результативність в імунізації осіб похилого віку. Так, вакцина Pfizer на 94% ефективна для осіб старшого віку, інформує The New York Times.

Зазначається, що Pfizer та BioNTech "протягом кількох днів" збираються подавати результати останнього етапу випробування своєї двохдозної вакцини на затвердження в Управління з продовольства і медикаментів США (FDA). Після реєстрації вакцини у FDA компанії планують виготовити 50 млн доз препарату до кінця 2020 року та 1,3 млрд доз до кінця 2021 року.

Раніше Pfizer Inc спільно BioNTech заявили про проміжне успішне проходження третьої фази випробувань своєї вакцини від коронавірусу. Компанії переконують, що їхній кандидат показує понад 90% ефективності. Результати, кажуть, виявилися набагато кращими, ніж більшість експертів сподівалася.

А напередодні американський фармацевтичний гігант Pfizer Inc оголосив про запуск у чотирьох штатах тестової програми з впровадження розробленої спільно з німецькою компанією BioNTech вакцини-кандидата від COVID-19. 

США мають отримати вакцину від коронавірусу вже до кінця року

США мають отримати вакцину від коронавірусу вже до кінця року

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація