МЗС назвало кількість українців, які померли від коронавірусу за кордоном

МЗС назвало кількість українців, які померли від коронавірусу за кордоном

Фото: Associated Press

Загалом коронавірус в інших державах підхопили 39 українців.

Станом на вечір 27 березня від коронавірусу за кордоном померли 4 українців, вилікуватися вдалося вже 8.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Зазначається, що від коронавірусного захворювання лікуються 27 українців. П’ятеро українців проходять лікування в Італії, по четверо — у Домініканській Республіці та Німеччині, троє — в Австрії, по двоє — у Польщі, Нігерії та ОАЕ, по одному — в Іспанії, Нідерландах, Швейцарії, США та на Сейшельських островах. Ще 161 громадянин перебуває на карантині.

Одужали від COVID-19 українці, які перебувають четверо в Японії, двоє — в Італії, по одному — в Польщі та Німеччині. Всі 4 смерті сталися в Італії.

Фото: МЗС України

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Українка з Відня розповіла, як заразилася коронавірусом та як лікується

Українка з Відня розповіла, як заразилася коронавірусом та як лікується

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація