Можна вберегтися лише одним: київська лікарка розповіла, як не захворіти на COVID-19

Можна вберегтися лише одним: київська лікарка розповіла, як не захворіти на COVID-19

Фото: Associated Press

Тетяна Мостепан розповіла, як уберегтися від інфікування коронавірусом.

Коронавірус продовжує атакувати Україну, щодня кількість інфікованих невпинно зростає. І настанням холодів ситуація лише погіршуватиметься.

Головним питанням залишається, як же вберегтися від інфекції і зберегти здоров'я. Головна лікарка Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан розповіла, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе і близьких від COVID-19, пише Obozrevatel.

"Люди можуть вберегти себе і своїх близьких тільки одним – тим, про що ми весь час говоримо. Маски в громадських місцях тощо, а також превентивна медицина, яку ніхто не відміняв. Це прогулянки на свіжому повітрі, повноцінне харчування, повноцінний сон", — розповіла Мостепан.

Лікарка вкотре нагадала, як важливо зміцнювати імунітет. Можна вживати вітамін С, Омега, цинк, вітамін D для того, щоб організм за зустрічі з хворобою з нею впорався, і все минуло у легкій формі.

Тетяна Мостепан звернулася до українців із проханням не займатися самолікуванням, а якщо потрібно — звертатися до лікарів за допомогою.

"Тому що кожна таблетка, кожен препарат має як показання, так і протипоказання, і для кожного вони індивідуальні", — зазначила лікарка.

Мостепан наголосила, що у столиці зараз заповненість ліжок становить 95%. Вона зауважила, що зараз у лікарні колосальна виписка. Щойно стан пацієнта стабілізується, його одразу виписують.

Нагадаємо, лікар-імунолог прописав чіткий план дій на випадок, якщо ви захворіли на COVID-19.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація