У Чернівцях внесення міста до "червоної" зони назвали "необґрунтованим рішенням", яке "може зашкодити ситуації"

Дата публікації
Перегляди
1453
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Чернівцях внесення міста до "червоної" зони назвали "необґрунтованим рішенням", яке "може зашкодити ситуації"

Фото: Фотограф Максим Козменко

Усі рішення щодо карантинних обмежень місто ухвалюватиме самостійно.

Рішення уряду щодо внесення Чернівців до "червоної" зони карантину є "необґрунтованим", оскільки в місті не спостерігають різкого збільшення кількості захворівших на COVID-19.

Про це виконувач обов'язків міського голови Чернівців Василь Продан заявив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що нові обмеження, до прикладу, щодо роботи магазинів, можуть "лише зашкодити ситуації, але не покращити її".

"Люди, щоби закупитися продуктами, будуть створювати черги в магазинах, - пояснив в.о. мера. - На сьогоднішній день ми школи ще не закриваємо, хоча з понеділка ми планували відправити їх на канікули, які в цей час завжди є за розкладом. Зараз, можливо, це будуть два тижні".

Продан додав, що міська влада "буде уважно розглядати" усі пропозиції Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, однак, рішення щодо карантинних обмежень ухвалюватиме самостійно на засіданні міськради чи виконкому.

Він також назвав рішення центральної влади "політично вмотивованим", і "пов'язаним із виборами", заявивши, що запроваджені навесні "дуже жорсткі обмеження" нібито не призвели до очікуваних результатів.

"У березні, коли в нас була одна людина захворіла, був найжорсткіший карантин, який лише може бути. Через два місяці ми вже мали тисячі захворівших. Зараз в Чернівцях не відбулося різкого збільшення захворілих на COVID-19, тому вважаю це рішення передчасним", - сказав Продан. 

Як повідомлялося, міста Чернівці та Новодністровськ, Кельменецький та Кіцманський райони потрапили до "червоної" зони карантину.

Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 17 203 людини. Серед них 400 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як 9 172 - одужали

Станом на 15 жовтня у буковинських лікарнях перебувають 726 людей. У 470 пацієнтів підтвердили коронавірус. Стан 84 хворих медики оцінюють як важкий. "З них у реанімаціях - 52, на апаратах штучної вентиляції легень - 3", - розповіли в облдержадміністрації, додавши, що 205 хворих перебувають на кисневій терапії.

Поповнення "червоних" зон: які нові правила встановлюють ще у восьми обласних центрах

Поповнення "червоних" зон: які нові правила встановлюють ще у восьми обласних центрах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1453
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація