Може обійти США: у Бразилії з новим антирекордом кількість випадків коронавірусу перевалила за мільйон

Може обійти США: у Бразилії з новим антирекордом кількість випадків коронавірусу перевалила за мільйон

Фото: Associated Press

В країні зафіксували новий антирекорд за добовим показником заражень.

У Бразилії кількість підтверджених випадків COVID-19 перевалила за мільйон, тоді як країна повідомила про новий антирекорд за денним показником заражень. 

Про це у ніч проти суботи, 20 червня, свідчать дані сайту інституту Джона Гопкінса. 

Зазначається, що Міністерство охорони здоров'я Бразилії впродовж минулої доби зафіксувало ще 51 771 хворого на SARS-CoV-2. Таким чином загальна кількість інфікованих сягнула 1 032 913. Від початку пандемії нова недуга в країні забрала 48 954 життя і, як повідомлялося, на кладовищах почали викопувати рештки померлих, щоби звільнити місця для жертв захворювання. 

За інформацією CNN, пандемія у Бразилії поширюється без жодних ознак сповільнення, оскільки великі міста вже почали скасовувати карантинні обмеження. Зокрема по всій країні відновлюють роботу ресторани, магазини та інші підприємства. 

Експерти вважають, що через це кількість випадків інфікування може перевищити показник США, де на COVID-19 захворіли понад 2,2 мільйона людей. 

Попри усі застереження президент Джаїр Болсонару продовжує применшувати загрозу, звинувачуючи опонентів у спробах дискредитувати його керівництво. Раніше він заявляв, що "смерть - це доля кожного". 

Нагадаємо, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Південна Америка стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання. "Ми бачимо, що кількість заражень зростає в багатьох південноамериканських країнах. Звичайно, занепокоєність викликає ситуація у багатьох з них, але, безумовно, наразі найбільш постраждалою є Бразилія", - зазначили в організації.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація