МОЗ розробляє нові правила щодо роботи дитячих таборів - Степанов

МОЗ розробляє нові правила щодо роботи дитячих таборів - Степанов

Фото: УНІАН

Понад мільйон дітей планують відправити до таборів.

В Україні цього року будуть змінені умови відправлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 10 червня.

"Питання відкриття дитячих таборів достатньо гостро зараз стоїть, зокрема у МОЗ. З одного боку, ми розуміємо, що, згідно з даними місцевих органів влади, цього року кількість дітей, які будуть відправлені на оздоровлення або відпочинок, складає близько 1 млн 200 тисяч", - наголосив він.

За словами Степанова, у дитячому таборі ризик інфікування збільшується.

"В одному дитячому таборі перебувають діти з різних регіонів України, з різним рівнем захворюваності, згідно з нашим адаптивним карантином. Також персонал, який працює в дитячому таборі, теж буде з різних регіонів. Тому ми дуже ретельно аналізуємо, в який спосіб, як саме, як дати рекомендації щодо відкриття дитячих таборів", - додав міністр.

Окремо Степанов зазначив, що для підготовки рішення про відкриття дитячих таборів потрібно "ще декілька днів".

"Це рішення буде ухвалюватися на уряді, і ми одразу повідомимо щодо відкриття дитячих таборів і щодо умов", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що цього літа в Україні через коронавірус COVID-19 дитячі оздоровчі заклади відкривати не можна.

Зауважимо, станом на 10 червня в Україні кількість інфікованих коронавірусом осіб зросла до 28 381. Кількість випадків COVID-19 за останню добу збільшилася на понад пів тисячі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація