МОЗ приготував сюрприз для вакцинованих українців: їм безплатно покажуть кіно

МОЗ приготував сюрприз для вакцинованих українців: їм безплатно покажуть кіно

Фото: Associated Press

Ті, хто отримав бодай одну дозу вакцини від COVID-19, зможуть тиждень безкоштовно переглядати кіно та серіали на популярному медіасервісі.

Українці, які відвідають центри вакцинації, мають можливість упродовж тижня безкоштовно користуватися популярним медіасервісом Megogo. Про це повідомили у вівторок, 17 серпня, на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров'я в Facebook.

Для того, щоб скористатися такою можливістю, на пункті, де проводять вакцинацію, необхідно отримати промокод від Megogo.

"Якщо ви щепилися принаймні однією дозою антиковідної вакцини, медіасервіс дарує 7 днів передплати "Кіно +". Це широкий вибір фільмів, серіалів, мультфільмів, фільмових каналів, аудіокниг та подкастів", – йдеться в повідомленні.

Промокод можна активувати до кінця 2021 року. Він діятиме упродовж тижня, а після закінчення безкоштовного періоду передплата на перегляд медіасервісу буде автоматично скасована.

У МОЗ також повідомили, що медіасервіс Megogo долучився до цієї ініціативи за сприяння Дитячого фонду UNICEF Ukraine.

Нагадаємо, Польща готується розпочати вакцинацію українських заробітчан однодозовим COVID-препаратом від Johnson & Johnson.

Повʼязані теми:

Наступна публікація