В Україні є три тисячі упакувань ліків для заражених коронавірусом

В Україні є три тисячі упакувань ліків для заражених коронавірусом

Фото: pixabay.com

Ліки розвезуть у лікарні в усій Україні.

Міністерство охорони здоров'я отримало три тисячі упаковок препарату "Плаквеніл" для лікування інфікованих новим коронавірусом COVID-19.

Про це в прямому ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Компанія Sanofi передала фізично препарат лише сьогодні, 2 квітня. У нас вже готовий відповідний розподіл. Передали три тисячі упаковок. 2250 упаковок роз'їдуться всіма областями. 750 упаков залишається в Києві для швидкого реагування. Завтра буде підписано наказ на відповідний договір і це поїде регіонами", - розповів Степанов.

Міністр пояснив, що  "Плаквеніл" - це єдиний препарат, в якому є речовина, що безпосередньо впливає на лікування при коронавірусі. У нас є домовленості з іншими компаніями на постачання аналогічних засобів. Наступного тижня для лікування 20 тисяч пацієнтів ми отримаємо в Україні. Головне - отримали протокол лікування, який підписаний. Це важливо. Мене запевнювали, що немає досліджень і наші лікарі не були нічим не озброєні", - сказав міністр.

Раніше головна лікарка столичної Олександрівської лікарні Людмила Антоненко зазначила, що "препарат "Плаквеніл" ми застосовували і при легких стадіях захворювання, середніх і важких, але у нас немає особистого враження, наскільки цей препарат дає позитивний результат".

До України надійшов препарат, речовина в якому впливає на лікування під час коронавірусу

До України надійшов препарат, речовина в якому впливає на лікування під час коронавірусу

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація