МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон в Україні

МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон в Україні

Фото: УНІАН

Морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника COVID-19.

Міністерство охорони здоров'я попри коронавірус дозволить у цьому році відкрити пляжний сезон в Україні.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарній лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 18 травня.

"У цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук і вони, ці спеціалісти підтвердили, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрито пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу", - заявив Ляшко.

Він додав, що дозвіл також стосується і купання у річках, оскільки незважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними даними науковців, в річках з проточною водою інфікуватись досить складно. "Це може бути тільки при близькому контакті", - зауважив головний санітарний лікар країни.

Нагадаємо, у Греції у суботу, 16 травня, дозволили роботу понад пів тисячі пляжів, які повинні працювати з дотриманням суворих заходів безпеки через пандемію коронавірусу.

Чи зможуть українці цьогоріч погрітися на закордонних пляжах - прогнози влади і туристичних компаній

Чи зможуть українці цьогоріч погрітися на закордонних пляжах - прогнози влади і туристичних компаній

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація