МОЗ: до подальшого послаблення карантину не готові Київ та ще сім областей

МОЗ: до подальшого послаблення карантину не готові Київ та ще сім областей

Фото: УНІАН

Причина неготовності до пом'якшення карантинних заходів – велика кількість нових випадків інфікування.

Станом на 8 червня до подальшого послаблення карантинних обмежень не готові Київ і ще сім областей України.

Про це йдеться у таблиці показників для послаблення протиепідемічних заходів станом на 8 червня, опублікованій на сайті МОЗ.

Так, нині послаблювати карантинні обмеження не можна у місті Києві, Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Закарпатській, Волинській, Житомирській і Чернігівській областях, оскільки показник інцидентності захворювання у цих областях перевищує 12 випадків на 100 тисяч жителів. Крім того, в Івано-Франківській, Київській і Тернопільській областях показник інцидентності захворювання близький до 12.

Зокрема, для подальшого послаблення карантинних обмежень в регіонах необхідно, аби кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів складала менше 12 на 100 тисяч населення. Також необхідно, аби завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становила менше 50%, а середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складала понад 12 тестувань на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, 8 червня вранці МОЗ повідомило, що в Україні за добу зафіксовано 463 випадки COVID-19 – загалом їх уже 27 462. Кількість нових випадків зменшується четвертий день поспіль. За добу 141 пацієнт одужав (загалом 12 195),  дев'ять - померли (загалом 797).

У МОЗ кажуть про небезпеку другої хвилі епідемії коронавірусу

У МОЗ кажуть про небезпеку другої хвилі епідемії коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація