МОН рекомендує закладам вищої освіти від 16 листопада вводити змішану форму навчання

МОН рекомендує закладам вищої освіти від 16 листопада вводити змішану форму навчання

Фото: Credits

Лист вже надісланий керівникам закладів освіти.

Міністерство освіти та науки рекомендує закладам вищої та фахової передвищої освіти проводити з 16 листопада навчання за змішаною формою.

Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти, передає пресслужба МОН.

"Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти рекомендується проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти", - йдеться у повідомленні.

Також в МОН зазначили, що керівникам закладів освіти варто враховувати зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", якими забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Крім того, в МОН зазначили, що діяльність університетів та закладів фахової передвищої освіти, відповідно до законодавства, організовано на принципах автономії та самоврядування.

"Зважаючи на це, ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу під час дії карантинних обмежень, в тому числі про запровадження режиму дистанційного навчання, належить до компетенції колегіального органу управління закладу вищої та фахової передвищої освіти", - повідомили в МОН.

Раніше повідомлялося, що У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка продовжили дистанційну форму навчання через ускладнення ситуації з коронавірусом. 

"Червона зона": як відбувається навчання у школах Сум та Житомира

"Червона зона": як відбувається навчання у школах Сум та Житомира

Повʼязані теми:

Наступна публікація