Мобільний оператор погодився "здати" місця перебування українців, які можуть бути заражені коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
4038
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мобільний оператор погодився "здати" місця перебування українців, які можуть бути заражені коронавірусом

Фото: УНІАН

Ці дані дозволять виявити потенційні осередки спалаху COVID-19.

Мобільний оператор "Київстар" може надати неперсоніфіковані дані своїх абонентів для виявлення потенційних осередків спалаху нової коронавірусної інфекції в Україні.

Із відповідною пропозицією компанія звернулася до Міністерства цифрової трансформації України, повідомляє "Інтерфакс". 

"Алгоритми дозволять визначити кількість абонентів, які приїхали з-за кордону та їхні можливі географічні контакти", - заявили у пресслужбі оператора.

У компанії стверджують, що неперсоніфіковані дані про споживання мобільного та інтернет-трафіку можуть свідчити про певні тренди у поведінці та звичках, у тому числі про кореляцію між переміщенням населення та випадками зараження.

"Аналітичні моделі будуються на базі неперсоніфікованих і зашифрованих даних", - додали у пресслужбі й наголосили, що мобільний оператор не відслідковує дії абонентів.

Як повідомлялося, перевіряти дотримання українцями правил карантину можуть за допомогою мобільних операторів.

Тотальна перевірка: МВС хочуть перевіряти дотримання карантину за допомогою моніторингу мобільних мереж

Тотальна перевірка: МВС хочуть перевіряти дотримання карантину за допомогою моніторингу мобільних мереж

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
4038
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація